-
Senior Strategic Partnership Manager | DNB
-
CEO | Norway Health Tech
-
CFO | Biosort
-
Frontend Developer | Pareto Securities
-
Project Manager | Pareto Securities
-
Startup Manager | Framdrift Innovasjon AS
-
Head of Community | Framdrift Innovasjon AS
-
Utvikler | Blank
-
Forretningsutvikler | NAF
-
Revenue Operations Lead | Unleash
nytt om navn
AI-startup ansetter vekstsjef
Emma Skattum er ny «Growth Manager» i Circular. – Å få ta del i å gjøre sirkulære forretningsmodeller mer effektive og profitable, er utrolig spennende, sier hun.
Emma Skattum er ny «Growth Manager» i AI-startupen Circular.
Hun gikk i fjor ut av NTNUs Entreprenørskole og har det siste året jobbet som «Innovation Manager» i Gründergarasjen.
Selskapene Cirkulær og Circular ble startet av Einar Michaelsen og Camilla Novik Woje i 2023 og 2024.
Der Cirkulær driver fysiske butikker i Oslo, er Circular en programvareløsning som automatiserer prosessen rundt kommisjonssalg av second hand, blant annet ved å hente informasjon fra bilder og sette priser automatisk.
– Hva skal du jobbe med?
– Det meste innen vekst, salg og markedsføring, sier Skattum.
– Hvorfor gikk du for akkurat denne jobben?
– Fordi det er en perfekt match mellom mine, selskapets og teamets mål og ambisjoner. Resale er fremtiden - og å få ta del i å gjøre sirkulære forretningsmodeller mer effektive og profitable, er utrolig spennende.
– Hva ser du frem til?
– Jeg ser frem til å komme i gang og bidra inn til Circular sin vekst og suksess. Jeg starter med å jobbe noen dager hos Cirkulær, som er utrolig gøy. Her får jeg kommet tettere på kundene våre og forstå systemet enda bedre i bruk.