-
Principal Software Engineer, AI | Bislab
-
Product Manager, Self-Service Growth | Unleash
-
Senior Technical Project Manager | Nofence
-
Marketing Manager | Auk
-
Growth Specialist | Noteless
-
Digital Innovation Consultant | BAHR
-
Head of People and Culture | Noteless
-
Strategisk rådgiver og prosjektleder - M365 | Frend
-
QA Automation Engineer | Emma Systems
-
CTO | Kilter
Netthandel
Norsk nettbutikk-plattform skal ta opp kampen med utenlandske giganter
24Nettbutikk lanserer 24Next for å utfordre Shopify og WooCommerce.

Norske nettbutikkeiere har lenge vært avhengige av utenlandske løsninger som Shopify og WooCommerce. Nå lanserer 24Nettbutikk en helt ny e-handelsplattform som skal gi nordmenn et reelt alternativ, skriver selskapet i en pressemelding.
24Next ble lansert denne uken og er utviklet i Norge for det norske markedet. Plattformen kommer med ferdig integrerte betalingsløsninger som Vipps og Klarna, samt fraktavtaler med Bring, PostNord og HeltHjem.
– Vi har bygget en plattform som er rigget både for gründere som skal starte sin første butikk og for etablerte aktører som ønsker å vokse videre, sier Robert Zwarg, gründer av 24Nettbutikk.
Han mener norske butikkeiere ikke lenger trenger å velge utenlandske løsninger.
– Vi opplever at mange som velger internasjonale plattformer er avhengige av eksterne byråer for å komme i gang med netthandel, sier Zwarg.
Med 24Next har selskapet laget det de kaller en «plug-and-play-løsning» som gjør det enkelt å starte nettbutikk uten unødvendig kompleksitet.
24Nettbutikk ble etablert i 2008 og har i dag over 1000 aktive butikker.