-
Head of Community Arena – Collektivet i Construction City | OBOS
-
Senior forretningsutvikler / produktleder - konsulent (2 stillinger) | Kadabra
-
Senior Security Engineer | Firi
-
Senior Software Engineers - Frontend & Backend | Hornet
-
Medeier* | Boitano
-
Engineering Manager | Handelsbanken
-
Erfaren mobilapp-utvikler | Handelsbanken
-
Fullstack-utvikler | Norad
-
Lead Data Engineer | Norad
-
Innovation-to-Market Specialist | Highsoft
ladere
DN: Svensk tommel ned for Easees nye løsning
Elsäkerhetsverket i Sverige er ikke fornøyd.
I et brev fra Elsäkerhetsverket til ladeselskapet Easee, går det frem at det svenske tilsynsorganet vender tommelen ned for Easees plan for å fikse allerede installerte ladere.
Det melder Dagens Næringsliv.
Ifølge den svenske tilsynsmyndigheten innfris ikke sikkerhetskravene selv om laderene innstalleres etter Easees beskrivelser.
– Svaret fra Elsäkerhetsverket er selvsagt ikke det vi håpet på, men vi var forberedt på dette og er ikke overrasket. Saken skal også opp i retten i april og vi er innstilte på å svare ut bekymringene fra Elsäkerhetsverket der. Kundene våre kan fortsette å lade trygt. Vi har akkrediterte testhus som bekrefter at løsningene våre er trygge. Vi vil fortsette den konstruktive korrespondanse med Elsäkerhetsverket for å bli enige om en plan som møter deres forventninger, sier Easees kommunikasjonsdirektør Martin Langeland til avisen.